MÖBLER / Bord / Sybord 11652191

nr 1165 2191

Sybord

1800-tal, längd: 57 cm, djup: 34 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:11:47